Listwy XPS

gotowe do montażu

idealna biel

niewidoczne łączenia

100% odporne na wilgoć

prosty montaż

do malowane ze ścianą

odporne na grzyby, pleśń

odporne na uszkodzenia

produkt ekologiczny

produkt polski

Listwy XPS KROME.

Niebywale wytrzymałe materiały, wysoka jakość tworzywa XPS i nowoczesna technologia to wszystko składa się na sukces listew KROME.

KROME daje ci możliwość odkrycia swojego wnętrza w całkiem nowym wydaniu, oferuje szeroką gamę produktów dopasowaną do twoich potrzeb. Sprawdź i przekonaj się sam!

Przewiń do działu:

Listwy Karniszowe

Listwa Karniszowa SLK1 (120x60x2000mm)

Popularne w ostatnim czasie listwy karniszowe, posiadają nie tylko walory estetyczne, ale także użytkowe. Zamontowana nad oknem, pozwala ukryć nieestetyczne szyny lub karnisze. Nasz model SLK1, idealnie dopasuje się do wnętrz w stylu nowoczesnym jaki i klasycznym.

Listwa Karniszowa SLK1 jest wykonana z trwałego surowca, który jest jednocześnie lekki.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Karniszowa SLK2 (110x55x2000mm)

Listwa karniszowa SLK2, to model prezentujący się elegancko i oryginalnie, przez co pasuje on do wnętrz mieszkalnych, oraz użytkowych. Montowany nad oknem, pozwala zakryć nieatrakcyjnie wyglądające karnisze lub szyny sufitowe.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Karniszowa SLK3 (100x50/120x60 x2000mm)

Listwa karniszowa, to nowoczesny element ozdobny wnętrz użytkowych, oraz mieszkalnych. Model SLK3 nada wnętrzu eleganckiego charakteru. Zamocowana nad oknem z łatwością ukryje nieciekawie wyglądające szyny sufitowe, karnisze, itp. Nasze listwy karniszowe są produkowane z wysokiej jakości surowca.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Karniszowa SLK4 (80x40x2000mm)

Doskonałym sposobem na zamaskowanie nieestetycznych szyn sufitowych, jest użycie naszych listew karniszowych. Model SLK4 zamontowany nad oknem, doskonale pasuje do wnętrz zarówno w stylu  klasycznym, jak i nowoczesnym. Nasze listwy karniszowe są produkowane z wysokiej jakości surowca zapewniającego trwałość na lata.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Karniszowa SLK5 (55x55x2000mm)

Listwa karniszowa SLK5, to idealny wybór do zamaskowania rzucających się w oczy, nieestetycznych szyn lub karniszy. Model ten wpasuje się każdą aranżację, oraz odmieni wizerunek wnętrza.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Karniszowa SLK6 (70x35x2000mm)

Listwa karniszowa to doskonały sposób na zakamuflowanie szyn, karniszy, czy niedoskonałości na ścianie. Po zamontowaniu  modelu SLK6 nad oknem, wnętrze stanie się eleganckie i nabierze charakteru. Listwa wykonana jest z wysokiej jakości styropianu, który zapewni trwałość na długie lata.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Karniszowa SLK7 (100x100/120x120 x2000mm)

Popularnym ostatnio elementem sztukaterii wewnętrznej są listwy karniszowe. Montowane nad oknem pozwolą ukryć nieciekawie wyglądające szyny sufitowe, lub karnisze. Nasz model SLK7 znajdzie zastosowanie w każdej aranżacji. Nasze listwy karniszowe są produkowane z wysokiej jakości styropianu.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Karniszowa SLK8 (55x55x2000mm)

Listwa karniszowa SLK8, to model prezentujący się elegancko i oryginalnie, przez co pasuje on zarówno do wnętrz użytkowych, jak i mieszkalnych. Zamontowany nad oknem, pozwala zakryć nieatrakcyjnie wyglądające szyny sufitowe lub karnisze. Listwa karniszowa SLK8 wykonana jest z lekkiego, a jednocześnie bardzo trwałego materiału, co zapewni trwałość na lata.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Karniszowa SLK9 (70x35x2000mm)

Wyjątkowo łatwym rozwiązaniem na ukrycie nieestetycznych szyn, karniszy, lub niedoskonałości naściennych, jest zastosowanie listwy karniszowej. Model SLK9 zamontowany nad oknem, doskonale sprawdzi się w nowoczesnych, oraz klasycznych aranżacjach wnętrz. Listwa wykonana jest z wysokiej jakości styropianu, odpornego na wszelkie uszkodzenia. 

model techniczny
wizualizacja produktu
Listwy Gzymsowe

Listwa Gzymsowa SG1 (55x55x2000mm)

Gzyms to świetny element dekoracyjny, który jest montowany na połączeniu ściany i sufitu. Model SG1 odnajdzie się w większości nowoczesnych aranżacji, oraz nada pomieszczeniu eleganckiego wyglądu.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa SG2 (55x55/70x70 x2000mm)

Gzyms SG2 to propozycja dla osób które szukają uniwersalnej dekoracji do swoich aranżacji. Ten model, nada eleganckiego wykończenia każdemu pomieszczeniu. Gzymsy dekoracyjne, umieszczane są między ścianą a sufitem, dzięki czemu możemy zakryć niedoskonałości na ścianie.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa SG3 (55x55/80x80 x2000mm)

Gzyms wewnętrzny to popularny element wykończenia wnętrz, montowany na łączeniu ściany i sufitu. Model SG3 jest na tyle uniwersalny, że świetnie odnajdzie się w każdych aranżacjach, tych nowoczesnych, jak i klasycznych.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa SG4 (60x60/100x100 x2000mm)

Dla osób poszukujących gzymsu styropianowego o prostym wzorze, idealną propozycją będzie model SG4. Ten element wykończenia wnętrza, montowany jest na połączeniu ściany i sufitu, dzięki czemu jednocześnie nadamy pomieszczeniu elegancji, oraz zamaskujemy niedoskonałości naścienne.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa SG5 (55x55/70x70 x2000mm)

Świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu wnętrza jest zastosowanie gzymsu styropianowego. Model SG5 świetnie się sprawdzi w nowoczesnych aranżacjach, oraz zapewni nam estetyczne wykończenie ścian.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa SG6 (55x55/70x70/120x120 x2000mm)

Gzymsy ozdobne potrafią nadać wnętrzu nowego i atrakcyjnego wyglądu. Model SG6, dzięki swoim prostym kształtom, może być wykorzystany w każdej nowoczesnej, czy klasycznej aranżacji, nadając im gustownego wyglądu.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa SG7 (55x55/70x70/90x90 x2000mm)

Gzyms to świetny element dekoracyjny, który jest montowany na połączeniu ściany i sufitu. Dla osób pragnących minimalistycznego i prostego wnętrza, świetną propozycją będzie prosty i klasyczny model SG7, który dzięki swojej prostocie, idealnie pasuje do delikatnych aranżacji.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa SG8 (55x55/70x70/90x90 x2000mm)

Gzyms styropianowy SG8 to świetna propozycja na odświeżenie wnętrza. Model ten odnajdzie się w każdej aranżacji, zarówno małych jak i dużych pomieszczeń. Gzymsy wewnętrzne montowane są na łączeniu ściany z sufitem, dzięki czemu, przy okazji, możemy zakamuflować nieestetyczne wady na ścianie.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa SG9 (55x55/100x100 x2000mm)

Gzyms wewnętrzny to popularny element wykończenia wnętrz, montowany na łączeniu ściany i sufitu. Dla osób pragnących nadać swojemu wnętrzu eleganckiego i nowoczesnego charakteru, idealnym wyborem będzie model SG9.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa SG10 (70x35x2000mm)

Dla osób poszukujących styropianowej listwy przysufitowej o prostym wzorze, idealną propozycją będzie model SG10, który  świetnie się sprawdzi w nowoczesnych aranżacjach, oraz zapewni nam estetyczne wykończenie ścian.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa SG11 (70x35/120x60 x2000mm)

Listwa przysufitowa SG11 to jedna z najbardziej klasycznych propozycji. Model ten idealnie dopasuje się do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji, nadając im nowego, eleganckiego charakteru.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa SG12 (70x35/100x50 x2000mm)

Listwa przysufitowa to często wybierany element dekoracyjny, który jest montowany na połączeniu ściany i sufitu. Model SG12 to delikatna propozycja, która znakomicie odnajdzie się w każdym rodzaju wnętrza, oraz zapewni nam estetyczne wykończenie ścian.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa SG13 (70x35/100x50 x2000mm)

Styropianowa listwa przysufitowa SG13, to ciekawa propozycja do osób chcących wyjątkowo zaaranżować pomieszczenie. Model ten jednocześnie odświeży wygląd pomieszczenia, oraz nada mu niespotykanego charakteru.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa SG14 (70x35x2000mm)

Idealną propozycją na odświeżenie wnętrza i poprawienie jego estetyki, są listwy przysufitowe. Wybierając model SG14, możemy być pewni, że jest on na tyle uniwersalny, aby świetnie odnaleźć się w każdych aranżacjach, tych nowoczesnych, jak i klasycznych.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa SG15 (100x50x2000mm)

Listwa przysufitowa SG15 to świetna propozycja na urozmaicenie każdej aranżacji, zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach. Listwy [przysufitowe montowane są na łączeniu ściany z sufitem, dzięki czemu, przy okazji, możemy zakamuflować nieestetyczne wady powstałe w tym miejscu.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa SG16 (120x60x2000mm)

Dla osób poszukujących listwy styropianowej  o ciekawym wzorze, idealną propozycją będzie model SG16. Ten element wykończenia wnętrza, montowany jest na połączeniu ściany i sufitu, dzięki czemu jednocześnie nadamy pomieszczeniu elegancji, oraz zamaskujemy niedoskonałości naścienne.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa SG17 (70x35/90x45/120x60 x2000mm)

Dla osób pragnących minimalistycznego i prostego wnętrza, świetną propozycją będzie prosty i klasyczny model listwy przysufitowej SG15.Wzór tej listwy, idealnie wpasuje się do nowoczesnych, oraz klasycznych aranżacji wnętrz.

model techniczny
wizualizacja produktu
Listwy Gzymsowe oświetleniowe LED

Listwa Gzymsowa LED SGO1 (70x35x2000mm)

Sufitowe gzymsy oświetleniowe, to coraz częściej wybierany element sztukaterii wewnętrznej. Zastosowanie Modelu SGO1 nada wnętrzu klasy i elegancji. Listwa posiada wnękę na oświetlenie LED, które może być głównym lub dodatkowym źródłem światła w pomieszczeniu.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa LED SGO2 (70x35x2000mm)

Zamontowanie sufitowego gzymsu SGO2, z miejscem na taśmę LED, wprowadzi do pomieszczenia przytulny klimat, oraz unowocześni aranżację. Nasze gzymsy, wykonane są z wysokiej jakości styropianu.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa LED SGO3 (80x40x2000mm)

Montowane przy suficie gzymsy oświetleniowe, znajdą zastosowanie w aranżacjach stworzonych w każdym stylu. Model SGO3, zamontowany z taśmą LED w specjalnej wnęce. Listwa wykonana jest z wysokiej jakości styropianu, który zapewni trwałość na długie lata.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa LED SGO4 (70x35/90x45 x2000mm)

Gzyms oświetleniowy SGO4, to idealny wybór dla osób które chcą subtelnie podkreślić walory pomieszczenia. Ten minimalistyczny model, wraz w połączeniu z taśmą LED znajdzie zastosowanie w przestronnych pomieszczeniach, przez co doda im elegancji. Niewątpliwą zaletą naszych listew, jest zastosowanie wysokiej jakości surowca.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa LED SGO5 (70x35/90x45 x2000mm)

Styropianowy gzyms SGO5, nie obciąży estetyki wnętrza, lecz podkreśli jego atuty. Jest to model dla osób które szukają subtelnej dekoracji wnętrza. Gzyms zamontowany wraz z oświetleniem LED, zapewni w pomieszczeniu przytulny klimat. Listwa wykonana jest z lekkiego, a jednocześnie bardzo trwałego styropianu, co zapewni trwałość na długie lata.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa LED SGO6 (70x35/90x45 x2000mm)

Gzyms oświetleniowy SGO6, to model o uniwersalnym wzorze, dzięki czemu z powodzeniem możemy go zastosować w kuchni, łazience, sypialni czy salonie. Dzięki specjalnej wnęce na taśmę LED, może stanowić główne, lub dodatkowe źródło światła. Nasze gzymsy wykonane są z wysokiej jakości materiału, odpornego na wilgoć.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa LED SGO7 (70x35/90x45 x2000mm)

Montaż gzymsu oświetleniowego SGO7 pomoże utrzymać aranżację wnętrza w wybranym przez siebie stylu. Dodatkowo montując taśmę LED w specjalnej wnęce, możemy optycznie powiększyć nasz pokój, a zastosowanie wybranego przez nas odcienia światła, zapewni nam odpowiedni nastrój.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa LED SGO8 (70x35x2000mm)

Zamontowanie ściennego gzymsu SGO8, ze specjalną wnęką na taśmę LED, wprowadzi do pomieszczenia przytulny klimat, oraz unowocześni aranżację. Nasze gzymsy wykonane są z wysokiej jakości styropianu.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa LED SGO9 (70x35x2000mm)

Montowane na ścianie gzymsy oświetleniowe, znajdą zastosowanie w aranżacjach stworzonych w każdym stylu. Model SGO9, zamontowany razem z oświetleniem LED, wprowadzi przytulny klimat do pomieszczenia,  Listwa wykonana jest z wysokiej jakości styropianu, który zapewni trwałość na długie lata.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa LED SGO10 (70x35/90x45 x2000mm)

Gzyms oświetleniowy SGO10, to idealny wybór dla osób które chcą podkreślić walory pomieszczenia. Ten model, wraz w połączeniu z taśmą LED znajdzie zastosowanie w przestronnych pomieszczeniach, przez co doda im elegancji.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa LED SGO11 (100x50x2000mm)

Styropianowy gzyms ścienny SGO11, nie obciąży estetyki wnętrza, wręcz przeciwnie podkreśli jego walory. Jest to model dla osób które szukają prostej i klasycznej dekoracji wnętrza.

model techniczny
wizualizacja produktu

Listwa Gzymsowa LED SGO12 (70x35/100x50 x2000mm)

Ścienne gzymsy oświetleniowe, to coraz częściej wybierany element sztukaterii wewnętrznej, Zastosowanie Modelu SGO12 nada wnętrzu klasy i elegancji. Listwa posiada wnękę na oświetlenie LED, które może być głównym lub dodatkowym źródłem światła w pomieszczeniu.

model techniczny
wizualizacja produktu